Покликання братів

na stron?

Нашим харизматом, тобто особливим даром, який ми отримали від Бога за посередництвом Терези від Ісуса та Іоана від Хреста, є поєднання з Господом через молитву. Босі Кармеліти реалізують той самий харизмат, що і Сестри Босі Кармелітки. Роблять це однак у більш дієвий спосіб,. Поза молитвою, наше апостольство виражається також у пастирських діяннях.

Святий Іоан від Хреста посідав особливий харизмат духовного керівництва. Ділячись своїм досвідом, він, як і Тереза, залишив нам у спадок багаті знання на тему духовного життя. Як спадкоємці цього дару, передусім на дорозі молитви і життя спільноти, ми намагаємось пізнати, як Бог діє в людині, щоб надалі, поглиблюючи доктрину наших Святих, служити цим даром у Церкві. Подібно до великих конквістадорів XV і XVI століть, ми здійснюємо експедиції усередину Таємниці, щоб допомогти людині у відкритті незмірних просторів внутрішнього світу.

Для кожного входження до Кармелю розпочинається від розпізнання покликання. Наступним кроком є час початкової формації: рік  послушництва в Любліні, приїзд до монастиря в селищі Черна біля Кшешовіц, облачини (прийняття чернечого одіяння) і рік постуляту - вступних випробувань у Черней. Після складення перших шлюбів (на рік) брати вирушають до Кракова, щоб там вивчати філософію (2 роки) і теологію (4 роки). Є це також час поступового впровадження себе в молитву, життя спільноти і у кармелітське душпастирство. Як кандидати у священство (брати семінаристи), так і брати-ченці ордену щороку оновлюють свої шлюби. По закінченню 5 років складаються урочисті шлюби. Крім того, кандидати до священства після закінчення навчання і відбуття дияконської практики висвячуються на священиків.

Після закінчення початкової формації Провінціал посилає окремих братів до визначеного служіння і кармелітського життя  в певному кляшторі.