Бердичів: ФК «Кармель» успішно зіграв у Хмельницькому

IMG 5533Футбольний клуб «Кармель», який успішно діє при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія вирушив до Хмельницького, щоб зіграти два товариські поєдинки проти своїх братів по вірі, команд Римсько-Католицької Церки: ХФК «СІОН» (м. Хмельницький) та КФК «Давид» (с. Маниківці, Деражнянський район, Хмельницький області).

ФК «Кармель»: Дмитро Ульченко, Юрій Скомаровський, Вадим Балахмей, Герман Іванкевич, Олександр Щепанівський (К), Віталій Петровський, Ярослав Янчук, Олег Подільник, Захар Онищук, Валерій Іванкевич

Матчі відбувались на спортивному майданчику зі штучним покриттям за правилами футзалу. Згідно домовленості між представниками команд було зіграно три гри: «Кармель» - «Давид», «СІОН» - «Давид»,  та «СІОН»  - «Кармель».  Перед початком матчів відбулась спільна молитва та благословення від священика.

У першій грі «Кармель» зустрівся з «Давидом». Для команд  ця гра була дебютною між собою, а для «Кармеля» ця гра була 50-ою у своїй історії. На початку гри було помітне хвилювання у обох команд, команди боялись зробити помилку, яка б привела до пропущеного м’яча у власні ворота. Першими відзначились футболісти «Давида». Згодом Захар Онищук зрівняв рахунок. У другому тайму знову «Давид» вийшов вперед  у рахунок. Але Олег Подільник зрівняв рахунок і таким чином встановив остаточний рахунок – нічия 2-2.

У наступній грі «СІОН» з мінімальним рахунком 1-0 переміг «Давид». А завершальною була гра між «СІОН» та «Кармелем».  Єдиний раз команди між собою зустрічались у Бердичеві у 2013 році під час «Кубку Матері Божої Бердичівської». Тоді гра між командами завершилась внічию 3-3. Цього разу перемогу здобули футболісти «Кармелю». На початку гри Олег Подільник відкрив рахунок. У другому таймі Юрій Скомаровський подвоїв рахунок на користь «Кармеля». Згодом відзначились футболісти «СІОНу». Але «Кармель» наприкінці гри знову відзначився забитим м’ячем. Ще один м’яч на рахунку Юрія Скомаровського.  Остаточний рахунок 3-1 на користь «Кармеля».

Під час повернення з Хмельницького до Бердичева гравці ФК «Кармель» разом з отцем Христофором Урбанським OCD також відвідали Санктуарій Матері Божої Лечитівської.

Футбольний клуб «Кармель» дякує за всебічну підтримку Братам Босим Кармелітам, особливо куратору команди – отцю Христофору Урбанські OCD, а також сердечно дякуємо небайдужим людям, котрі допомагають команді, це: Вадим Балахмей, Володимир Левандовський та Геннадій Радзімінський. Також дякуємо командам суперниками за запрошення та гру, що змогли разом через спорт прославити Господа Бога.

Максим Железницький

Галерея зображень