Обряд накладання святого Скапулярія

Св. Вділи на, Господи, милосердя Твого.

Всі. І дай нам Твоє милосердя.

Св. Господи, вислухай молитву мою.

Всі. І волання до Тебе нехай прийде.

Св. Господь з вами.

Всі. І з духом Твоїм.

Молімося.

Господи Ісусе Христе, Спасителю роду людського, правицею Твоєю освяти (+) цей Скапулярій, котрий Твій слуга (Твоя слугиня) буде побожно носити з любові до Тебе і Твоєї Матері, Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель. Нехай за заступництвом Божої Матері він (вона) отримає захист від всякого підступу диявольського і витриває аж до смерті в Твоїй благодаті. Котрий живеш і царюєш на віки віків.

Всі. Амінь.

Прийми цю освячену шату і благай Пресвяту Діву, щоб, дякуючи Її заслугам, Ти носив (-ла) цю шату бездоганно, а вона нехай охороняє Тебе від всякого зла і допровадить до вічного життя.

Всі. Амінь.

Міццю наділеної мені влади приймаю Тебе до участі у всіх духовних благодатях, які з милосердя Божого отримали і примножують монахи з Гори Кармель. В ім’я Отця і Сина, + і Святого Духа. Амінь.

Всі. Амінь.

Нехай благословить (+) Тебе Творець неба і землі, Бог всемогутній, котрий зарахував тебе до Родини Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель. Благаймо Її, щоб в годину твоєї смерті, зтерла голову стародавнього змія, а ти (ви), щоб на кінець осягнув (-ла, -ли) пальму та вінець вічної спадщини. Через Христа, Господа нашого.

Всі. Амінь.